اسباب بازی عروسک دخترانه

اسباب بازی دخترانه عروسک

تهیه عروسک‌های محبوب برای دختربچه‌ها کار زیاد سختی نیست اما مدیریت کودکان برای رعایت یکسری از قوانین (مانند هزینه‌ی مورد نظر شما برای خرید ) برای انتخاب عروسک احتمالا دشوار خواهد بود، اما با مطالعه این مطلب و اسباب بازی دخترانه وسایل آشپزخانه شما به راحتی یک اسباب بازی و عروسک دخترانه دلخواه و مورد پسند کودکتان انتخاب خواهید کرد زیرا سعی شده است تنوع خوبی در گلچین عروسک‌ها صورت بگیرد.

در این مطلب اسباب بازی عروسک دخترانه به پنج دسته تقسیم بندی شده است (با کلیک بر روی عکس اسباب بازی دخترانه عروسک به متن مربوطه هدایت می‌شوید)

….

عروسک طرح دختر

1-عروسک بیبی بورن کد 02

عروسک همدم دختران خواهد بود و رازهای بسیاری توسط دختران در گوش عروسک‌ها زمزمه می‌شود. این اسباب بازی دخترانه عروسک سخنگو با ارتفاع 33 سانتی متر به همراه خودش یک قاشق و چنگال، شیشه شیر، بشقاب و توالت فرنگی دارد و یک نوزاد زیبا است که نیاز به یک مادر مهربان دارد. با فشردن شکم عروسک موزیک پخش می‌شود.

عروسک بیبی بورن کد 02 اسباب بازی عروسک دخترانه

2- عروسک طرح دختر مدل 258b

لباس‌های زیبا نیز می‌تواند عامل جذب یک دختر کوچک به یک عروسک نیز باشد که این اسباب بازی دخترانه عروسک نیز ظاهر جذابی دارد. ارتفاع آن 33 سانتی متر و 300 گرم است. موزیکال می‌باشد. دست و پا قابلیت تکان خوردن دارد.

عروسک طرح دختر مدل b258

…….

3- عروسک کیدتونز مدل وارم بیبی کد KA-010

دختر بچه‌ها گاهی دوست دارند مانند مادرشان عمل کنند کفش پاشنه بلند مادر را می‌پوشند و کیف مادر را به دوش می‌گیرنند و سعی دارند با این کارها خود را به دنیایی بزرگترها نزدیک کنند.

 اسباب بازی دخترانه عروسک این امکان را فراهم می‌کند که دختران  مانند مادرشان موهای طلایی عروسکشان را با وسایلی مانند یک سشوار، بیگودی، مو ویو کن، برس، گیره مو و شانه ببافند و آرایش متفاوتی را برای موهای عروسک امتحان کنند.

 این عروسک 38 سانتی متر ارتفاع و 550 گرم وزن دارد.

عروسک کیدتونز مدل وارم بیبی کد KA010

4- عروسک طرح دختر مدل 258

عروسک با لباس‌های صورتی و موی مشکی که از کنار دختر بچه‌ها جم نخواهد خورد و دوست صمیمی کودکان تبدیل می‌شود. اسباب بازی عروسک دخترانه موزیکال است و قابلیت حرکت دست و پا را دارد.

عروسک طرح دختر مدل 258

5- عروسک طرح دخترک

با اولین نگاه دختر بچه‌ها عاشقش می‌شوند دقیقاً همان چیزی که از اسباب بازی های دخترانه عروسک انتظار می‌رود در این عروسک به راحتی محقق خواهد شد.

چشمان دکمه‌ای، پاهای لاغر و پیراهن گلی گلی اش این عروسک را شبیه همان عروسک‌هایی کرده است که توسط مادرها و مادربزرگ‌ها برای دخترها تهیه می‌شد. ملاحت خاصی این عروسک باعث می‌شود همدم و دوست دختربچه‌ها تبدیل شود. جنس این اسباب بازی از پلاستیک سخت است و در حدود 480 گرم وزن دارد و در حدود 22 سانتی متر ارتفاع دارد.

اسباب بازی عروسک دختر

عروسک طرح نوزاد

6- عروسک طرح نوزاد مدل بیبی

دختران با یک عروسک نوزاد و مراقبت از آن به نوعی تداعی کننده و بازتاب رفتار مادرها با خودشان می‌باشد و والدین با زیر نظر گرفتن این رفتار به اطلاعات جالبی از رفتار خودشان دست پیدا خواهند کرد.

ارتفاع اسباب بازی عروسک دختر در حدود 30 سانتی متر است و وزن تقریبی آن 500 گرم می‌باشد و به راحتی توسط دختر بچه‌ها قابل حمل است. عروسک قابلیت پخش موزیک دارد. یک شیشه شیر، آینه، شانه و سشوار پلاستیکی به همراه محصول ارائه می‌شود.

عروسک طرح نوزاد مدل بیبی ارتفاع 30 سانتی متر

7- عروسک نوزاد Ashton Drake مدل Green Dress

یک اسباب بازی دخترانه عروسک کوچولو بسیار ناز و دلچسب است که کودکان را مجذوب خود خواهد کرد. یک نوزاد آرام خوابیده به وزن 130 گرم با یک سرهمی پولیشی به رنگ‌ سبز می‌باشد.

عروسک نوزاد Ashton Drake مدل Green Dress

8-عروسک طرح نوزاد کلاه زرافه ای

نوزادی باچشمان بسته 8 سانتی متری و یک کلاه بانمک زرافه‌ای را برای دختربچه‌ها تهیه کنید و خیالتان راحت باشد که تا ساعت‌ها مشغول بازی خواهند بود. اسباب بازی دخترانه عروسک یک عدد شیشه شیر و قابلیت حرکت دست و پا را دارد. کلاه زرافه‌ای به راحتی از سر عروسک جدا می‌شود.

طرح‌هایی با کلاه گوزن، کلاه سگ، کلاه دلفین و کلاه اژدها نیز در دیجیکالا موجود می‌باشد.

عروسک طرح نوزاد کلاه زرافه ای اسباب بازی دخترانه عروسک

عروسک پارچه ‎ای

9- عروسک طرح خرگوش کد501

یک عروسک خرگوشی 50 سانتی متری زیبا و نرم که همدم و همراه کودکان خواهد بود. اسباب بازی عروسک دخترانه مناسب خردسالان، کودکان و بزرگسالان می‌باشد.

عروسک طرح خرگوش اسباب بازی های دخترانه عروسکی

10-عروسک مدل Rabbit

یک عروسک خرگوشی خپل و بامزه که کوکان را عاشق خود خواهد کرد.

ابعاد اسباب بازی دخترانه عروسک 23 سانتی متر است و وزن ناچیز 88 گرمی آن به راحتی توسط خردسالان نیز قابل جابجایی است. این خرگوش پولیشی صدای جغجغه مانندی تولید می‌کند.

عروسک مدل Rabbit اسباب بازی عروسک دختر

11- عروسک طرح دایناسور مدل Dinomotsu

دانیاسورها همیشه برای بچه ها دنیایی پر از راز و سرگرمی بوده‌اند و برای دختران و پسران یکی از محبوب ترین عروسک‌ها بوده‌اند. این دایناسور به دلیل رنگ‌های مختلفی که دارد میتواند ازجزواسباب بازی های دخترانه عروسکی محسوب شود. کف عروسک با شن پر شده است تا به راحتی تعادلش بهم نریزد. عروسک دایناسور رنگارنگ 25 سانتی متری با وزن 300 گرم می‌باشد.

عروسک طرح دایناسور مدل Dinomotsu اسباب بازی دخترانه عروسک

12- عروسک بی جی دالز طرح خرس مدل Brown Bear

واقعاً چه رازی در این خرس‌های مهربان قرار دارد که همه و در هر سنی عاشق این مدل عروسک‌ها می‌شوند. با اینکه در عروسک‌های پولیشی هیچ محدودیت جنسیتی وجود ندارد اما به نظر اسباب بازی و عروسک دخترانه خوبی خواهد بود.

بدن نرم و قابل شستشوی عروسک بی جی دالز یک خصوصیت خوب می‌باشد. یک پاپیون زیبا به گردن این عروسک 30 سانتی متر نصب شده است و به ملوس بودن آن افزوده است.

عروسک بی جی دالز طرح خرس مدل Brown Bear

13- عروسک دوآی طرح زرافه

نوبتی هم باشد نوبت معرفی یک زرافه پولیشی با نمک به عنوان اسباب بازی های دخترانه عروسکی می‌باشد. این زرافه 27 سانتی متری قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی را دارد. هدیه بسیار مناسبی برای کودکان خواهد بود و قطعاً با مشاهده‌ی آن ذوق زده خواهند شد.

عروسک دوآی طرح زرافه

14- عروسک طرح فیل مدل Gilitter

اگر به دنبال تنوع در مدل عروسک‌های فرزندتان هستید به شما این اسباب بازی دخترانه عروسک را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این فیل کاملاً با پولک پوشیده شده و جلوه و درخشندگی زیبایی به آن بخشیده است و ارتفاع 20 سانتی متری و وزن 300 گرمی آن قابل حمل برای دختران خواهد بود. حتی دکور زیبایی برای اتاق خواب بچه‌ها می‌باشد.

عروسک طرح فیل مدل Gilitter

….

15- عروسک طرح روباه

عروسکی پولیشی که همیشه آغوشش برای بغل کردن، باز است. دستان بلند این روباه رنگارنگ نقطه‌ی تفاوتش با سایرین شده است ودر ضمن کف دستانش با شن پر شده است.

ارتفاع این اسباب بازی عروسک دختر در حدود 25 سانتی متر است.

عروسک طرح روباه اسباب بازی عروسک دخترانه

16- عروسک طرح دختر روسی مدل G18

عروسک روسی با جرئیات و تمیزی دوختش معنا پیدا کرده و طرفداران بی‌شماری در بین اقشار مختلف جامعه چه پیر و جوان و کودک یافته است.

گفته می‌شود فردی به نام تان فینانگر نروژی این مدل عروسک‌های بدون بینی و دهان را طراحی کرده است.

 جزیئات لباس، کلاه، کفش وخرگوش کوچک این اسباب بازی و عروسک دخترانه جلب توجه می‌کند و تنوع بالای این مدل عروسک انتخاب را بسیار آسان کرده است.

عروسک طرح دختر روسی مدل G18 اسباب بازی دخترانه عروسک

..

اسباب بازی دخترانه عروسک کوچولو

17- عروسک هچیمالز مدل HATCHIMALS COLLEGGTIBLES

تخم مرغ شانسی‌ها همیشه جذابیت خاصی داشتند زیرا مانند یک هدیه غیر منتظره بودند که نمی‌دانستیم چه وسیله‌ای اینبار نصیبمان خواهد شد. اسباب بازی دخترانه عروسک کوچولو در داخل تخم مرغ‌ها قرار گرفته است و با لمس قلب بنفش حک شده بر روی پوسته، عروسک‌ها سر از تخم در‌می‌آورند. کودکان قطعاً برای باز کردن بسته و تخم مرغ‌ها هیجانزده خواهند شد و لحظات شادی را تجربه خواهند کرد. 5 عدد عروسک در یک بسته قرار گرفته است.

عروسک هچیمالز مدل HATCHMALS COLLEGGTIBLES

18- عروسک طرح پونی رینبودش کد 1086

اسباب بازی دخترانه عروسک کوچولو  به شکل اسب تک شاخ که در تاریکی با رنگ‌های بسیار زیبا روشن خواهد شد و بچه‌ها از رنگ و نور آن لذت خواهند برد.

تک شاخ‌ها موجودات افسانه‌ای هستند که همیشه مورد توجه دختر بچه‌ها خواهند شد. گفته می‌شود این موجود فقط توسط زنان رام خواهند شد. اعتقادات قدیمی در مورد این موجودات اساطیری به این نحو بوده است که بوی خوشی دارند و قدمت آن به یونان برمی‌گردد.

با این تک شاخ به ارتفاع ده سانتی متری نورانی دنیایی از تخیل و داستان را برای کودکتان تهیه خواهید کرد. دکمه خاموش روشن در این عروسک تعبیه شده است. برای استفاده از رقص نور و روشنایی آن نیاز به سه باتری می‌باشد.

عروسک طرح پونی رینبودش کد 1086

19- اکشن فیگور طرح توی استوری کد 37 مجموعه 6 عددی

کارتون‌ خاطره انگیزی مثل توی استوری (داستان اسباب بازی) طرفداران بی‌شماری سرتاسر جهان پیدا کرده است و قطعا کودکان ایران نیز از این انمیشن زیبا لذت برده اند و دوست دارند اسباب بازی‌های شبیه شخصیت‌های این انیمیشن را در اختیار داشته باشند. اکشن فیگورها به نوعی می‌توانند اسباب بازی دخترانه عروسک کوچولو در نظر گرفته شوند اگرچه قطعاً توسط همه‌ قشر و سنی از این عروسک‌های 8 سانتی متری خوششان می‌آید.

اکشن فیگور طرح توی استوری کد 37

20- اکشن فیگور طرح ال او ال سورپرایز کد 8594 بسته 8 عددی

8 عروسک به شکل‌های مختلف با ارتفاع 9 سانتی متری در یک بسته قرار گرفته است تا به خانه دختر بچه‌ها بیایند و نام جداگانه و داستان زندگی متفاوتی برایشان رقم بخورد.

اکشن فیگور طرح ال او ال سوپرایز کد 8594 اسباب بازی دخترانه عروسک کوچولو

21- عروسک لالالوپسی مدل Rosy & Stumbles Bumps مجموعه 3 عددی

دو عروسک به نام‌های رُزی و استانبلبه همراه یک سگ در این بسته اسباب بازی جای گرفته‌اند. این اسباب بازی دخترانه عروسک کوچولو متعلق به شرکت MGA می‌باشد. عروسک‌ها در کف دست جای می‌گیرند و دست و پا قابلیت حرکت دارند.

عروسک لالالوپسی مدل Rosy Stumbles Bumps مجموعه 3 عددی

عروسک سخنگو

22- عروسک سخنگو عسل مدل KA-19

عسل یک عروسک با نمک است که مثل همه‌ی عروسک‌ها نیست بلکه نتها به درددل بچه‌ها گوش می‌دهد بلکه صحبت هم می‌کند و با حرکت لب‌ها حس واقعی تکلم را به کودکان منتقل می‌کند.

سوالات از قبل تهیه شده را از عسل این اسباب بازی دخترانه عروسک سخنگو بپرسید تا جواب بشنوید. با فشردن دستبند عروسک قابلیت ضبط صدا شروع به فعالیت می‌کند.

عروسک سخنگو عسل مدل KA-19

….

23- عروسک سخن‌گو اسپین مستر مدل Bright lings 1714

عروسکی بسیار خاص و در عین حال دوست داشتنی که کودکان چشم از آن برنخواهند داشت زیرا صورت قلبی شکل این عروسک در حین پخش صدا، روشن می‌شود و حس خوشایندی به کودک دست خواهد داد. قابلیت ضبط صدا در این عروسک فراهم شده است. اسباب بازی دخترانه عروسک سخنگو قابلیت پخش موزیک دارد.

عروسک سخن‌گو اسپین مستر مدل Bright lings 1714

24- عروسک تام سخنگو کیدتونز کدKA-24

اسباب بازی دخترانه عروسک سخنگو با لمس نقاطی مثل پای سمت راست، پشت دم، روی شکم و لپ‌ها لب به سخن می‌گشاید. این گربه ناز قابلیت ضبط صدا را دارد و چشمان نیز روشن خواهد شد.

عروسک تام سخنگو کیدتونز کد KA-24

دختر بچه‌ها به عروسک‌ها به دید یک دوست یا نوزادی که وظیفه‌ی مادری آن را برعهده گرفته‌اند می‌نگرند پس شما هم با این دید عروسک‌های مناسبی برایشان تهیه کنید.

لینک مرتبط

اسباب بازی‌ برای دختر شش ساله

بهترین اسباب بازی برای دختر ۳ ساله

این مطلب گلچینی از عروسک‌های پیشنهادی من بود. شما بگویید کدام اسباب بازی دخترانه عروسک را انتخاب می‌کنید؟ به نظر شما یک عروسک خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟


نگارنده: افسانه نجفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.