بهترین اسباب‌بازی‌های پسرانه جهان

بهترین اسباب‌بازی‌های پسرانه جهان کدام اسباب‌بازی‌ها هستند؟ اسباب‌بازی پسرانه خوب چه چیزهایی می‌تواند باشد؟

شاید این‌ها سوالاتی باشد که شما به دنبال یافتن جواب آن‌ها باشید؛ چرا که می‌خواهید بهترین و مناسب‌ترین اسباب‌بازی‌ پسرانه را برای فرزندتان تهیه کنید.

ما در این مطلب می‌خواهیم کمک‌تان کنیم تا بهترین اسباب‌بازی‌های پسرانه جهان را بشناسید. به طور کلی یک اسباب‌بازی پسرانه خوب باید چند ویژگی اساسی داشته باشد.
این خصوصیات عبارتند از:

  • تناسب
  • ایجاد حس کنجکاوی و خلاقیت
  • ایجاد تحرک
  • جنس مناسب و ظاهر جذاب
  • پرورش ذهنی و فکری

بدون شک اگر سرگرمی‌ای با این ویژگی‌ها و خصوصیات یافتید، بدانید آن وسیله جزء بهترین اسباب‌بازی‌دنیا به‌حساب می‌آید. این‌ها همگی ویژگی‌هایی هستند که یک اسباب‌بازی خوب و مناسب باید آن‌ها را دارا باشد.

چیزهایی که ما به شما پیرامون بهترین اسباب بازی پسرانه دنیا می‌گوییم، دارای این ویژگی‌های اساسی هستند به همین دلیل می‌توانند همان چیزهایی باشند که شما به دنبال آن می‌گردید.

در ادامه به شما سه دسته کلی از بهترین اسباب‌بازی‌های پسرانه را معرفی می‌کنیم و از هر کدام مواردی را به شما پیشنهاد می‌دهیم.
پس تا پایان همراه ما باشید.


اسباب‌بازی‌های کنترلی:


اسباب‌بازی‌هایی که به صورت کنترل از راه دور هستند، از جذاب‌ترین اسباب بازی برای پسران به حساب می‌آیند. برای پسران بازی با این نوع سرگرمی‌ها بسیار دوست‌داشتنی است و محدود به سن خاصی هم نمی‌شود. همین‌که کودکان قادر خواهند بود تا وسیله‌ای را از راه دور کنترل کنند، به آن‌ها حس خوبی می‌دهد.
به همین دلیل اسباب‌بازی‌های کنترلی، جزء محبوب‌ترین وسایل بازی در نظر پسران است.

بهترین اسباب‌بازی‌های کنترلی برای پسران عبارتند از:

اگر شما هم می خواهید برای فرزندتان لگو لاک پشت های نینجا بخرید حتما مطلب ست لگو لاک پشت های نینجا را بخوانید.

1- ماشین کنترلی:

ماشین‌های کنترلی یا بهتر است بگوییم ماشین اسباب‌بازی کنترلی یکی از اسباب بازی های پسرانه خوب برای نوجوانان است.

این وسیله بازی محدود به کودکان نمی‌شود و در بین بزرگسالان هم طرفداران بسیاری دارد. ماشین‌های کنترلی در انواع متنوعی وجود دارند. همینطور هر کدام ویژگی‌هایی دارند که آن‌ها را از یکدیگر متمایز می‌سازد.

اگر قصد تهیه این وسیله بازی برای خود و یا دوستان‌تان را دارید حتما در رابطه با آن‌ها اطلاعاتی به دست آورید و سپس اقدام به خرید کنید.

ماشین کنترلی برای پسران بهترین اسباب بازی دنیا

برای تهیه ماشین کنترلی از لینک زیر استفاده کنید.

2- هلی‌کوپتر کنترلی:

از دیگر وسایل کنترلی که به عنوان اسباب‌بازی خوب پسرانه قصد معرفی آن را داریم، هلی‌کوپتر کنترلی است. هیجان بازی با این وسیله بازی از دیگر سرگرمی‌های کنترلی بیشتر است.

این دسته از اسباب‌بازی‌های کنترلی هم دارای انواع متفاوتی هستند که به طور کلی می‌توان به نوع الکتریکی و نوع سوختی اشاره کرد.

هلی کوپتر کنترلی بهترین اسباب‌بازی پسرانه
اسباب بازی پسرانه خوب

برای تهیه هلی‌کوپتر کنترلی از لینک زیر استفاده کنید.

3- کوادکوپتر:

همانطور که از اسم این وسیله بازی معلوم است، کوادکوپتر در واقع نوعی هلیکوپتر است که به چهار موتور مجهز شده تا به آن اجازه پرواز بدهد. به همین علت کوادکوپترها نسبت به هلی‌کوپترهای کنترلی از تعادل و ثبات بیشتری حین پرواز برخوردارند.

قابلیت دیگری که این وسایل نسبت به هلی‌کوپترهای کنترلی دارند این است که اغلب هم در محیط های داخلی قابل استفاده هستند و هم در فضاهای باز.

البته بعضی از هلی‌کوپترها هم این ویژگی را دارند ولی به دلیل اینکه کنترل آن‌ها نسبت به کوادکوپترها کمی دشوارتر است، نمی‌توان آن‌ها را درمحیط‌های بسته به پرواز درآورد.

بهترین اسباب بازی های پسرانه جهان کوادکوپتر

برای تهیه کوادکوپتر از لینک زیر استفاده کنید.

4- قایق کنترلی:

قایق کنترلی یک اسباب‌بازی شگفت‌انگیز دیگر است. مخصوص پسرانی که عاشق قایقرانی و قایق سواری هستند.

این قایق‌ها دارای ریموت‌هایی هستند که به شما اجازه کنترل قایق را حتی از فاصله های نسبتا دور می‌دهند. این وسایل از سرعت بالایی نیز برخوردارند و همین موضوع بازی با آن‌ها را جذاب‌تر کرده است.

قایق کنترلی اسباب‌بازی پسرانه بهترین اسباب بازی دنیا

برای تهیه قایق کنترلی از لینک زیر استفاده کنید.


انواع تفنگ و اسباب‌بازی‌های مبارزه‌ای:

وقتی که از اسباب‌بازی برای پسران صحبت می‌کنیم، شاید اولین چیزی که به ذهن‌مان برسد تفنگ یا اسباب‌بازی‌هایی از نوع مبارزه‌ای باشد. چرا که چنین اسباب‌بازی‌هایی جزء محبوب‌ترین وسیله‌های بازی برای پسران به حساب می‌آیند.

این اسباب‌بازی‌ها برای پسران می‌تواند بسیار سرگرم‌کننده باشد. همینطور برای هدیه دادن هم مورد بسیار مناسبی هستند.

چند مورد از این وسایل بازی عبارتند از:

1- تفنگ آب‌پاش:

یکی از انواع تفنگ‌های اسباب‌بازی، تفنگ‌های آب‌پاش هستند که جزء بازی‌های مفرح به حساب می‌آیند. بازی با این تفنگ‌ها به ویژه در روزهای گرم تابستان سرگرمی مهیجی برای پسران محسوب می‌شود و آن‌ها می‌توانند با بازی با این وسیله لحظات خوشی را برای خود رقم بزنند.

این تفنگ‌ها دارای مخزنی هستند که از آب پر می‌شود و با پمپ متحرکی که دارد کار می‌کند. اگر به دنبال خرید وسیله برای بازی با دوستان‌تان هستید حتما این اسباب‌بازی را در نظر داشته باشید.

بهترین اسباب بازی پسرانه دنیا تفنگ آب پاش

برای تهیه تفنگ آب پاش از لینک زیر استفاده کنید.

2- تفنگ ساچمه‌ای:

همانطور که اشاره شد تفنگ اسباب‌بازی شاید بهترین اسباب بازی پسرانه دنیا به حساب آید. تفنگ‌های ساچمه‌ای از پرطرفدارترین انواع تفنگ‌ها نزد کودکان است. از آنجا که معمولا این تفنگ‌ها براساس مدل های واقعی طراحی می‌شوند برای کودکان هیجان و جذابیت بیشتری دارند.

بهترین اسباب بازی دنیا تفنگ ساچمه‌ای

برای تهیه تفنگ ساچمه‌ای از لینک زیر استفاده کنید.

3- شمشیرهای مبارزه‌ای:

یکی دیگر از اسباب‌بازی‌هایی که مبارزه‌ای محسوب می‌شوند، شمشیرهای بازی هستند که اغلب چوبی یا پلاستیکی بوده و کودکان می‌توانند با آن بازی کنند.

بازی با شمشیرهای مبارزه‌ای برای پسران بسیار جذاب و دوست‌داشتنی خواهد بود.

بهترین اسباب بازی های دنیا پسرانه شمشیر اسباب‌بازی

برای تهیه شمشیرهای مبارزه‌ای از لینک زیر استفاده کنید.

4- تیر و کمان:

کودکان می‌توانند با این وسیله سرگرم شوند و مهارت هدف‌گیری‌شان را تقویت کنند. این بازی بسیار برای پسران نشاط آور و دوست‌داشتنی است همچنین برای هدیه دادن هم مناسب می‌باشد.

تیر و کمان بهترین اسباب بازی های پسرانه جهان

برای تهیه تیر و کمان از لینک زیر استفاده کنید.


ماکت‌ها:

یکی دیگر از سرگرمی‌هایی که برای پسران خواستنی محسوب می‌شود، ماکت‌ها هستند. منظور از ماکت‌ها فیگور شخصیت‌ها، خودروها و انواع ساختنی هاست که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

1- فیگور شخصیت‌ها:

شاید یکی از جذاب‌ترین اسباب‌بازی‌ها برای پسران فیگور شخصیت‌های انیمیشنی باشد.

کودکان دوست دارند تا با فیگور شخصیت‌های انیمیشنی محبوب‌شان بازی کنند و از بازی کردن با آن‌ها لذت می‌برند. از جمله این فیگورها می‌توان به فیگور لاک‌پشت‌های نینجا، فیگور بن تن، فیگور بت من و … اشاره کرد که دوست‌داران زیادی در بین کودکان دارند.

اغلب این فیگورها قابلیت حرکت دادن دست و پا را دارند و این امر موجب شده تا کودکان بیشتر از آن‌ها خوششان بیاید.

اسباب بازی خوب پسرانه فیگور شخصیت های انیمیشنی

برای تهیه فیگور شخصیت‌ها از لینک زیر استفاده کنید.

2- خودروها:

از اسباب‌بازی‌های پسرانه خوب می‌توان به ماکت خودروها اشاره کرد.

یکی از عمده دلایلی که این وسایل را دوست‌داشتنی می‌کند جزییاتی است که در ساخت آن‌ها به آن توجه شده، در نتیجه مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

البته باید به این موضوع اشاره کرد که ماکت خودروها اغلب برای جوانان و بزرگ ترها محبوب است ولی به طور کلی می‌تواند برای پسران وسیله جذابی باشد.

ماکت خودروها اسباب بازی های پسرانه خوب

برای تهیه ماکت خودرو از لینک زیر استفاده کنید.

3- ساختنی‌ها:

اگر به دنبال بهترین اسباب‌بازی پسرانه دنیا در زمینه بازی‌های فکری هستید، بازی‌های ساختنی را امتحان کنید.

بازی‌های ساختنی دارای قطعات زیادی از یک ماشین، خانه و یا چیزهای دیگر هستند و شما باید طبق راهنما یا نقشه ساختی که برای آن قرار داده شده، قطعات را به هم وصل کنید تا وسیله مورد نظر ساخته شود.

این بازی برای پسران بسیار جذاب است چرا که آن‌ها را با چالش سرهم کردن درست قطعات روبه رو می‌کند. فقط نکته حایز اهمیتی که باید به آن توجه داشته باشید این است که بعضی از این ساختنی‌ها دارای قطعات کوچکی هستند و به همین منظور برای خردسالان مناسب نیستند.

ساختنی‌ها بهترین اسباب‌بازی پسرانه دنیا

برای تهیه اسباب‌بازی ساختنی از لینک زیر استفاده کنید.


مطالب دیگر:

بهترین اسباب‌بازی برای کودک یک ساله

اسباب‌بازی بن تن

بهترین اسباب بازی برای نوجوانان

بهترین سرگرمی برای بچه‌ها

بهترین اسباب بازی دخترانه عروسک


در این مطلب سعی کردیم تا پیرامون بهترین اسباب بازی های پسرانه جهان، مواردی را به شما معرفی کنیم.
از نظر شما چه چیزهای دیگری میتواند جزء بهترین اسباب‌بازی‌ها باشد؟
در قسمت نظرات برایمان بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.