تجربه یک بازی واقعی با اسباب بازی سینک ظرفشویی

اسباب بازی سینک ظرفشویی

هدف هر بازی علاوه بر تفریح، کسب تجربه های جدید و تمرین برای زندگی آینده است. همه کودکان چه دختر و چه پسر تجربه لذت شیرین مامان بازی را در کودکی می چشند . این بازی یک تمرین برای زندگی آینده است. تمرینی که کودکان در سالهای نخستین زندگی بدون آنکه بدانند، با لذت آن را انجام می دهند. بچه ها در مامان بازی علاوه بر اسباب بازی های معمول دوست دارند از وسایل واقعی خانه و آشپزخانه هم در بازی استفاده کنند. حتماً خیلی از ما به یاد داریم که در کودکی همیشه تعدادی قابلمه یا سبد یا بشقاب را از آشپزخانه و یا حتی کفش و کیف پدر و مادر را در بازی استفاده می کردیم تا مامان بازی هرچه بیشتر به واقعیت تبدیل شود. اسباب بازی سینک ظرفشویی یک راه از واقعی کردن مامان بازی برای کودکان است. کودکان معمولاً موقع ظرف شستن پدر و مادر خواستار تجربه این کار هستند. آنها فکر می کنند که ظرف شستن همان بازی آب و کف است .برای همین خرید سینک اسباب بازی می تواند علاوه بر تجربه واقعی شستن ظرف به آنها کمک می کند که بازی خود را جذاب تر کنند.

 اسباب بازی سینک ظرفشویی

جنس اسباب بازی سینک ظرفشویی

این اسباب بازی با جنس پلاستیک و کاملا سبک است به طوری که کودک توانایی جا به جا کردن آنرا به راحتی دارد. تمام اجزا آن قابلیت شستشو را دارد و می توانید آنرا برای کودکان کوچکتر که هنوز همه چیز را به دهان می برند، شسته و بعد با خیال راحت در اختیار کودک بگذارید .

اسباب بازی سینک ظرفشویی دخترانه

انواع مدل ها :

بر اساس امکانات جانبی ،سینک ظرفشویی اسباب بازی دارای مدل های مختلف است :

۱- مدل wdp42 :

اسباب بازی سینک ظرفشویی مدل wdp42

این مدل که دارای وزن تقریبی ۸۰۰ گرم است و با باتری قلمی کار می کند . دارای موتوری است که آب را در آن به چرخش در می آورد و به صورت واقعی از آن خارج می شود . تعدادی ظرف اسباب بازی قابل شستشو در آن قرار داده که کودک میتواند با آب آن را بشوید.

۲- مدل QF26246 :

این مدل از قبلی کمی متفاوت است و وزن حدود ۱۲۰۰ گرم دارد دارای تجهیزاتی مانند چاقو و میوه و سبزیجات پلاستیکی است . این مدل هم قابلیت خروج آب را با سنسور دارد. به طوری که با حرکت دست کودک بر روی شیر، آب به جریان در می آید .

اسباب بازی سینک ظرفشویی مدل QF26246

۳-مدل چمدانی پایه دار :

سینک ظرفشویی  اسباب بازی پایه دار، قابلیت جابه جایی راحتی را دارد.

این مدل دارای پایه هایی تقریبا هم قد کودک است . احتیاج به میز ندارد . دارای تجهیزات جانبی هم می باشد. بسته بندی آن هم به صورت یک چمدان ایستاده است و حرکت آن برای کودک آسان است. این مدل احتیاج به دو باطری ۱٫۵ ولتی دارد.

برای این اسباب بازی علاوه بر مدل های بالا ،مدل های متفاوتی هم وجود دارد. در قسمت خرید ، لینک کامل انواع مدل ها قرار گرفته است.

روش کار اسباب بازی سینک ظرفشویی :

روش کار ظرفشویی اسباب بازی بزرگ
موتور سینک ظرفشویی اسباب بازی با باتری قلمی کار می کند

در سینک ظرفشویی اسباب بازی که به صورت یک مجموعه می باشد، یک مخزن آب وجود دارد که بسته به مدل، حجم آب متفاوتی در آن قرار می گیرد . آب پس از استفاده دوباره توسط موتور به چرخش در می آید .به این ترتیب آب هدر هم نمی شود و نگرانی در مورد نشت آب به فرش و موکت اتاق کودک هم نیست .موتور سینک با باتری قلمی کار می کند . توجه داشته باشید که میزان آب باید باید به میزان کافی باشد تا ریزش آب از شیر کامل باشد. باید مواظب باشید که آب داخل باتری نرود که باعث عدم کارکرد مناسب آن می شود.

قیمت اسباب بازی سینک ظرفشویی

استفاده از سینک ظرفشویی اسباب بازی بسیار ساده است.
استفاده از سینک طرفشویی اسباب بازی بسیار ساده است.

اسباب بازی ظرفشویی دخترانه بر حسب امکانات و تجهیزات جانبی دارای قیمت های متفاوتی است . ارزان ترین آن حدود ۲۰۰هزار تومان و گرانترین آن به علت وجود سنسور برای شیر آب که به صورت یک سینک مدرن واقعی عمل می کند حدود یک میلیون و پانصدهزار تومان است. شما می توانید با توجه به بودجه خود و سن کودکتان بهترین گزینه را انتخاب کنید.

خرید سینک اسباب بازی

برای خرید این سینک اسباب بازی راه های مختلفی وجود دارد ولی با توجه به شرایط کرونا و اینکه رفتن با کودکان به اسباب بازی فروشی احتیاج به اعصابی فولادی و جیبی پر از پول دارد!! پس بهترین راه خرید اینترنتی سینک ظرفشویی اسباب بازی است . در این روش شما می توانید چند مدل را با هم مقایسه کنید . نظرات بقیه خریداران را هم بخوانید و سپس خرید کنید.

نکته پایانی

خرید اسباب بازی مناسب و کاربردی نکته مهمی در تربیت و پرورش کودک است . اینکه کودک هم از بازی با آن لذت ببرد و هم آموزش و کسب تجربه های جدید برای زندگی آینده داشته باشد دو معیار مهم برای انتخاب اسباب بازی است. به نظر من اسباب بازی سینک ظرفشویی تبدیل به یکی از اسباب بازی های محبوب کودک می شود .و باعث می شود که او ساعت ها با دوستان و یا به تنهایی از بازی لذت ببرد.

اگر می خواهید در مورد اسباب بازی های کودک اطلاعات بیشتری را داشته باشید، خواندن مطالب زیر را به شما پیشنهاد می کنم.

آیا شما تا به حال از اسباب بازی سینک ظرفشویی استفاده کرده اید؟ آیا در مورد آن توصیه ای به دیگران دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.