راهنمای خرید ماشین لباسشویی اسباب بازی

در مقاله قبل راجع به انتخاب یخچال اسباب بازی کودک گفتیم . در این مقاله سعی بر این است که راهنمای مناسبی برای خرید ماشین لباسشویی اسباب بازی داشته باشیم . تا بتوانیم بهترین استفاده را از بودجه در نظر گرفته ، داشته باشیم و کالایی با کیفیت و کارایی مناسب خریداری کنیم .

انواع ماشین لباسشویی اسباب بازی

لباسشویی های اسباب بازی بچه گانه بنا به امکانات و تجهیزات جانبی انواع مختلفی دارند. در بعضی مدل ها صرفاً از نظر ظاهری مانند ماشین لباسشویی واقعی هستند و کار دیگری انجام نمی دهند . در بعضی انواع دیگر هم امکاناتی مانند پخش موزیک، شیر ورود و تخلیه آب را هم دارا هستند.

۱- اولین مدلی که معرفی میکنیم ،دارای ابعاد ۷x38x30 میلی‌متر و وزن ۵۰۰ گرم است . باتری قلمی می خورد و امکان ورود آب و تخلیه آن را دارد . ولی قابلیت شستشو را ندارد. از جنس پلاستیک است و رنگ آن هم صورتی است.

لباسشویی اسباب بازی دیجی کالا

۲- مدل بعدی که معرفی می کنیم دارای ابعاد ۱۰۰x65x135 میلی‌متر و وزن ۱۶۲ گرم است. ولی امکانات جانبی جذابی دارد. مانند اینکه دیگهس لباسشویی قابلیت چرخش را دارد. همجنین موزیکال و چراغ دار هم هست. در ضمن با باتری کار می کند . از جنس پلاستیک هست و در آن هم باز و بسته می شود. همچنین دو عدد چوب لباسی و یک بسته پودر اسباب بازی هم داخل بسته بندی هست.

عکس ماشین لباسشویی اسباب بازی

۳- در تعدادی از مدل ها مجموعه ای از اسباب بازی ها وجود دارد . به طور مثال: در این مدل یک اتوی موزیکال ، میز آن و یک سبد لباس اسباب بازی هم هست. این ماشین لباسشویی کوچک قابلیت چرخش دارد . مخزن ورود و خروج آب و هم کلیدهایی شبیه ماشین لباسشویی واقعی دارد. از تجهیزات جانبی دیگر می توان به اتو موزیکال و سبد لباس اشاره کرد.

عکس ماشین لباسشویی اسباب بازی

۴- مدل بعدی که معرفی می کنیم یک ماشین لباسشویی بزرگ اسباب بازی است که امکانات جانبی هم دارد. ابعاد این مدل ۱۴۰x110x185 میلی‌متر و وزن آن هم ۶۰۰ گرم است . این مدل که باتری خور و موزیکال است امکان چرخش دیگ ورود و خروج آب را دارد . در کنار این مدل هم ۲ دست لباس ، چوب لباسی و جا لباسی و همچنین جعبه پودر و یک سطل و یک سبد لباس هم هست.

لباسشویی اسباب بازی جدید

مجموعه اسباب بازی های دورج:

۵ – آخرین مدلی که می خواهیم معرفی کنیم باز هم از مجموعه ای از اسباب بازی هاست. این مجموعه شامل ماشین لباسشویی ، اتو، چرخ خیاطی و جاروبرقی است. هر کدام از این اسباب بازی ها در سایز کوچک هستند ولی مجموعه آنها دارای ابعاد ۵۷۰x150x100 میلی‌متر است .همه این اجزا باتری خور هستند .

ماشین لباسشویی اسباب بازی دورج

قیمت ماشین لباسشویی اسباب بازی :

لباسشویی اسباب بازی بچه گانه در طرح ها و مدل های متنوعی در بازار است . ما در قسمت قبل فقط به معرفی تعداد محدودی از آنها پرداختیم .قیمت ماشین لباسشویی اسباب بازی از حدود ۱۰ هزار تومان شروع و تا ۹۰۰ هزار تومان هم می رسد . البته ناگفته مشخص است که کیفیت و کارایی و حتی لوازم جانبی این مدل ها کاملاً با هم متفاوت است. به طور مثال در بعضی از مدل ها صرفاً یک اسباب بازی بدون هیچ امکاناتی است . بعضی از مدل ها لوازم جانبی یا حتی چند مدل دیگر اسباب بازی برای کودکان دارند.

لباسشویی اسباب بازی پسرانه

طرز کار ماشین لباسشویی اسباب بازی

برای داشتن خرید مطمئن تر بهتر است که قبل از خرید، طرز کار آن وسیله را بدانید تا انتظارات شما از آن مشخص گردد. به این ترتیب شما می فهمید که وسیله کارآیی مورد نظر شما را دارد یا نه . برای همین ما در این قسمت شما می توانید فیلم ماشین لباسشویی اسباب بازی را ببینید و در صورت تمایل تصمیم به خرید آن بگیرید.

نکات پایانی :

  • اولین نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که بعضی از اجرای اسباب بازی ها، برای کودکان زیر سه سال نامناسب است.
  • مواظب باشید که باتری ها به راحتی از دستگاه خارج نشوند و در دسترس کودکان قرار نگیرند.
  • با توجه به همه گیری کرونا خرید اینترنتی ماشین لباسشویی اسباب بازی از خرید حضوری بهتر است . در ضمن با خرید اینترنتی می توانید که نظرات بقیه کاربران را هم مطالعه کرده و بهترین انتخاب را با توجه به بودجه خود داشته باشید .
  • نکته آخر این که با توجه به اوضاع اقتصادی جامعه بهتر است که ماشین لباسشویی اسباب بازی ایرانی را بخرید تا به تولید کننده داخلی هم کمک کنیم و جنس بی کیفیت چینی را نخریم.
ماشین لباسشویی اسباب بازی جدید

اگر قصد خرید اسباب بازی برای کودکتان را دارید.خواندن مطالب زیر را هم پیشنهاد می کنم.

۱-راهنمای خرید یخچال اسباب بازی کودک

۲-تجربه یک بازی واقعی با اسباب بازی سینک ظرفشویی

۳-تحقق رویای کودکان با خرید عروسک دخترانه

آیا این مقاله برای شما مفید بود ؟ آیا تا به حال تجربه استفاده از آن را داشته اید؟ در صورت تمایل شما ، خوشحال می شویم اگر نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.