راهنمای خرید یخچال اسباب بازی کودک

کودکان با بازی کردن فرصت تجربه دنیای واقعی را به دست می آورند. آنها با بازی های کودکانه نقش های زندگی آینده را تمرین می کنند. آنها با بازی تمرین مدارا با بقیه را می کنند . کودکان با بازی کردن است که می توانند بخشش و فداکاری یا حتی گذشت را یاد بگیرند. آنان در بازی های خود حتی زور گفتن یا زور شنیدن را نیز تجربه می کنند. وقتی بازی تا این حد در زندگی کودک مهم است پس اسباب بازی نیز باید شرایط این تجربه ها را فراهم کند. در این مقاله به بررسی یک اسباب بازی جذاب برای بازی کودک یعنی یخچال اسباب بازی واقعی می پردازیم.

یخچال فریزر  اسباب بازی کوچک

انواع یخچال اسباب بازی کودک :

یخچال اسباب بازی واقعی در سایز ها و مدل های مختلف در بازار موجود است. در هر مدل از یخچال امکانات و وسایل داخلی متفاوتی وجود دارد.

یخچال اسباب بازی دورا :

مدل یخچال اسباب بازی دورا انواع مختلفی از مدل ها با رنگ ها، کیفیت ها و قیمت های متفاوتی دارد . در این مطلب یکی از این مدل ها را بررسی می کنیم.

این مدل یخچال اسباب بازی دخترانه با ابعاد ۲۹۰×۱۷۰ میلی‌متر و وزن ۷۰۰ گرم ، انتخاب خوبی برای خرید است. از تجهیزات داخلی این مدل یخچال می توان از بطری و میوه های پلاستیکی که داخل یخچال است نام برد. البته به یاد داشته باشید میوه ها و بطری های داخل یخچال برای کودکان زیر ۳ سال مناسب نیست .

یخچال اسباب بازی مناسب برای پسران  ودختران

یخچال اسباب بازی موزیکال :

این مدل یخچال با سایز ۱۵۰x100x230 میلی‌متر و وزن ۴۰۰ گرم ، با باتری کار می کند و موزیکال است . این مدل یخچال اسباب بازی واقعی به صورت ساید بای ساید است و با باز شدن در چراغ آن روشن می شود و موزیکال هم هست . از تجهیزات جانبی می توان به وسایل پلاستیکی برای درون یخچال و ۶ عدد کلید که به صورت لمسی کار می کنند و نمایشگری برای تنطیم دمای داخلی یخچال اشاره کرد.

یخچال اسباب بازی موزیکال

قیمت یخچال اسباب بازی :

یخچال اسباب بازی با طرحی شبیه واقعی با مدل ها ، اندازه ها ، کیفیت و امکانات جانبی متفاوتی در بازار موجود است .ارزارنترین قیمت اسباب بازی یخچال از حدود ۳۸ هزار تومان شروع می شود که با توجه به قیمتش دارای کیفیت قابل قبولی است. گرانترین یخچال اسباب بازی موجود در بازار حدود یک میلیون تومان است. ولی کمتر از این قیمت هم موارد مناسب تری با کیفیت خوب و کارایی مشابه در بازار موجود است.

وسایل یخچال اسباب بازی کوچک

خرید اینترنتی

در دوران همه گیری کرونا بهترین کار خرید اینترنتی است . در این روش شما به راحتی می توانید از چند منبع مختلف قیمت ها را پرس و جو کرده تا مناسب ترین قیمت را با توجه به بودجه خودتان پیدا کنید . در ضمن در سایت های مختلف بخش نظر خریداران هم هست و می توانید با خواندن آنها از تجربیات بقیه افرادی که این یخچال های اسباب بازی زیبا را داشته اند بهره ببرید.

یخچال اسباب بازی بزرگ

چند نکته پایانی برای خرید وسایل اسباب بازی مانند یخچال

خرید اسباب بازی مناسب کودکان اهمیت زیادی دارد ولی نکته اول در خرید بعد از تعیین بودجه مناسب، باید کاربرد آن اسباب بازی برای کودک باشد . باید دقت کنیم که اسباب بازی کیفیت ساخت مناسبی داشته باشد تا کودک حین بازی ترس شکسته شدن آن یا از کار آفتادن آن را نداشته باشد . در ضمن باید از مواد مناسبی در ساختار آن استفاده شده باشد تا برای کودکانی که به آن دست می زنند و یا به دهان می برند خطر نداشته باشد. نکته بعدی اینکه حتماً مواظب تکه های کوچک هر اسباب برای برای کودکان زیر سه سال باشید.

یخچال اسباب بازی سایز بزرگ

برای خرید دیگر انواع مدل های اسباب بازی مطالب زیر را مطالعه کنید.

۱-تجربه یک بازی واقعی با اسباب بازی سینک ظرفشویی

۲-تحقق رویای کودکان با خرید عروسک دخترانه

۳-انتخاب بهترین اسباب بازی برای پسر ۱۳ ساله

آیا شما در مورد خرید یخچال اسباب بازی کودک تجربه ای دارد که مایل باشید با ما در میان بگذارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.