تحقق رویای کودکان با خرید عروسک دخترانه:

این روزها کودکان از جهاتی خوش شانس تر از پدر و مادر خود هستند، زیرا با اسباب بازی های متنوع تر و واقعی تر بازی می کنند . اگر نگاهی به انواع عروسک های دخترانه داشته باشیم، می بینیم که میزان شباهت آنها به کودک واقعی انسان روزبه روز بیشتر می شود . تا جایی که حتی عروسک هایی با اندازه و قد طبیعی نوزاد و با حالت صورت او و یا نیازهای او در دسترس کودکان است.

در این مقاله نگاهی به چند مجموعه از عروسک ها با جزئیاتی در مورد قیمت و کارآیی آنها داریم.

1- انواع عروسک باربی:

از عمر باربی ها حدود 62 سال می گذرد. این عروسک ها که هم به شکل دختر و هم پسر در بازار موجود هستند.باربی ها در شکل ها و اندازه های متنوع و در موقعیت های گوناگون، اسباب بازی محبوب کودکان هستند . به طوری که دختربچه های زیادی در جهان آرزو دارند تا کلکسیونی از انواع باربی داشته باشند. این عروسک های شیک دخترانه ؛ با رنگ پوست مختلف هدیه مناسبی جهت خوشحال کردن کودک شما است.

باربی ها در شکل ها و اندازه های متنوع و در موقعیت های گوناگون، این روزها به اسباب بازی محبوب کودکان تبدیل شده اند.

باربی در ایران از حدود 100 هزار تومان شروع شده و بسته به تجهیزات ، کارآیی و وسایل جانبی آن تا حدود 6 میلیون تومان نیز است. البته عروسک هایی که الان در بازار هستند کیفیت متوسطی دارند و اغلب ساخت کشور تایوان و یا چین هستند.

2-عروسک دخترانه با طرح نوزاد

مدل عروسک دخترانه با طرح نوزاد برای دختر بچه ها بسیار دوست داشتنی و جذاب است . این عروسک های دخترانه جدید که شباهت بسیار زیادی با نوزاد انسان دارد این روزها رواج بسیار پیدا کرده است. حتی از نظر وزنی نیز برای کودکان یادآوری کننده نوزاد انسان است. این عروسک هم امکانات متنوعی و هم وسایل جانبی جالبی هم دارد که این مزیت برای بچه ها بسیار جذاب و دوست داشتنی است.

عروسک دخترانه با طرح نوزاد

قیمت عروسک های دخترانه طرح نوزاد از حدود 80 هزار تومان شروع و تا حدود 4 میلیون در بازار بر حسب امکانات ،توانایی ها و تجهیزات جانبی موجود است.

3-عروسک دخترانه طرح حیوانات:

خیلی از کودکان دوست دارند که موقع خواب عروسک خود را بغل بگیرند. بهترین انتخاب برای آنها عروسک های نرم و پولیشی طرح حیوانات است. به خصوص کودکان علاقه زیادی به خرس قهوه ای نرم علاقه زیادی دارد.

البته به جز عروسک های خرسی انواع دیگری از عروسک های پولیشی هم در بازار هستند. بعضی از آنها قابل شستشو هم هستند .نکته مهم این است که برای کودکان نوپا که عادت به گاز زدن همه چیز از جمله عروسک خود دارند، نکات ایمنی را رعایت کینم. از عدم حساسیت کودک به جنس عروسک های پولیشی هم مطمئن شویم.

بغل کردن عروسک های پولیشی برای کودکان در موقع خواب بسیار آرامش بخش است.

البته عروسک های طرح حیوانات از جنس های دیگری به جز پولیشی هم هستند مانند عروسک هایی که از نوعی پلاستیک محکم ساخته می شوند. از نظر قیمت هم این مدل عروسک های دخترانه از حدود 40 هزار تومان شروع و تا حداکثر 2 میلیون تومان، بر حسب جنس و کیفیت و اندازه موجود هستند.

عروسک های حیوانات که از جنس پلاستیکی خاصی دارند، باعث تقویت ذهن کودک از طریق خیال پردازی می شوند.

نکته پایانی :

  • در مورد خرید عروسک های دخترانه ، اولین معیار باید علاقه و خواسته کودک شما باشد نه آرزوهای برآورده نشده کودکی والدین و یا آنچه جامعه به کودک تحمیل می کند..
  • نکته مهم دیگر هم این است که سعی کنیم عروسکها دارای جنس قابل شستشو باشند و یا حداقل لباس های قابل تعویض داشته باشند تا کودک نگرانی از کثیف شدن عروسکش نداشته باشد.

اگر شما فرزند دختر دارید و یا به عنوان مربی ویا مراقب با دختران سر و کار دارید ، شاید مطالب زیر برایتان جذاب باشد

اگر کودک شما هم یکی از طرفداران خاله بازی است و از ساعت‌ها بازی کردن آن با دوستان یا عروسکان خود خسته نمی‌شود، پیشنهاد می‌کنم، مطلب معرفی انواع اسباب بازی وسایل آشپزی را بخوانید.

کودکان هنگام بازی با قوانین زندگی آشنا می شوند.

آیا شما در مورد انواع عروسک های دخترانه نظر یا پیشنهاد خاصی دارید؟ خوشحال میشیم اگر آنرا با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.