معرفی بهترین ماشین اسباب‌بازی نیکو تویز

معرفی بهترین ماشین اسباب‌بازی نیکو تویز

احتمالا شما هم به دنبال خرید ماشین اسباب‌بازی مناسب، برای کودک دلبند خود می‌باشید. برای همین می‌خواهیم در این مطلب ۱۱ مدل از بهترین ماشین اسباب‌بازی نیکو تویز را به شما معرفی کنیم.

شاید شما هم نام محصولات نیکو تویز را شنیده باشید. شرکت ایرانی نیکو تویز، با کمک تیمی از طراحان صنعتی، گرافیست‌ها، مهندسین و مدیران تولید، توانسته است مجموعه‌ای از جذاب‌ترین ماشین اسباب‌بازی نیکو تویز را تولید کند. این محصولات که طراحی منحصر به فردی دارند، قابل شستشو، محکم و بادوام هستند و برای کودکان ۱ تا ۵ سال مناسب می‌باشند.

این خصوصیات ماشین اسباب‌بازی نیکو تویز را به یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید اسباب‌بازی برای کودک تبدیل کرده است.

 در این مقاله ۹ مدل ماشین اسباب‌بازی نیکو تویز را معرفی کرده و جهت راحتی شما همراهان عزیز، لینک خرید اینترنتی محصولات نیکو تویز را قرار داده‌ایم.

همچنین در پایان این مطلب، ۲ مدل کامیون اسباب‌بازی زرین تویز را که تولید یکی دیگر از شرکت‌های سازنده اسباب‌بازی در ایران هستند، به شما معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.


۱- ماشین مسابقه نیکو تویز

ماشین مسابقه نیکو تویز، از نوع ساده و بسیار سبک بوده و از مواد پلاستیکی بسیار با کیفیت و نشکن تولید شده است. زیبایی ظاهری، داشتن ۴ رنگ متنوع و جذاب، سبکی و کیفیت بالای مواد به کار رفته در این اسباب‌بازی، ماشین مسابقه‌ نیکو تویز را به گزینه جذابی جهت خرید اسباب‌بازی مناسب برای کودکان ۱ تا ۵ سال تبدیل کرده است.

ماشین مسابقه نیکو تویز

برای تهیه ماشین اسباب‌بازی طرح ماشین مسابقه نیکو تویز بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۲- اتوبوس مدرسه نیکو تویز

ماشین اسباب‌بازی طرح اتوبوس مدرسه نیکو تویز، همانند دیگر محصولات تولیدی این شرکت جنس بسیار با کیفیتی دارد. بسیاری از ماشین‌های اسباب‌بازی از جنس پلاستیک بی‌کیفیت و با لبه‌های تیز تولید می‌شوند که این مساله برای کودک مضر و خطرناک است.
اما محصولات شرکت نیکوتویز با لبه‌های گرد طراحی می‌شوند تا کودک هنگام بازی با ماشین اسباب‌بازی نیکو تویز آسیب نبیند. اتوبوس مدرسه نیکو تویز، بسیار محکم و مقاوم است و به راحتی شکسته نمی‌شود. علاوه بر این سقف اتوبوس مدرسه نیکو تویز باز بوده و کودک می‌تواند عروسک‌های خود را درون اتوبوس مدرسه نیکو تویز قرار داده و آن‌ها را به گردش ببرد!

اتوبوس مدرسه نیکو تویز

برای تهیه ماشین اسباب‌بازی طرح اتوبوس مدرسه نیکو تویز بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۳- جرثقیل نیکو تویز

این ماشین اسباب‌بازی طرح جرثقیل نیکو تویز، از نوع اسباب‌بازی‌های ساختنی است. اسباب‌بازی‌های ساختنی، از آن دسته اسباب‌بازیهایی هستند که دارای قطعات مختلف و جدا از هم هستند و کودک باید با کمک والدین و هوش خود ماشین اسباب‌بازی نیکو تویز را بسازد.
بازی با این دسته از اسباب‌بازی‌ها به دلیل ماهیتشان، تاثیر به سزایی در افزایش هوش، خلاقیت و اعتماد به نفس کودکان دارد.

با این حال نکته مهمی که باید به آن توجه داشت این است که این نوع اسباب‌بازی‌ها دارای قطعات کوچک بوده، برای کودکان زیر ۳ سال خطر بلع دارد. به همین دلیل ماشین اسباب‌بازی طرح جرثقیل نیکو تویز، تنها برای کودکان بالای ۳ سال مناسب است. برای مشاهده بهترین اسباب‌بازی برای کودک ۳ ساله کلیک کنید.

تراکتور نیکو تویز از نوع اسباب بازی ساختنی مدل crane truck

برای تهیه جرثقیل نیکو تویز از نوع اسباب‌بازی ساختنی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۴- کامیون اسباب‌بازی نیکو تویز

کامیون اسباب‌بازی، جز جذاب‌ترین ماشین‌های اسباب‌بازی برای اکثر کودکان است. کودکان دوست دارند سوار کامیون شوند، یا عروسک‌های خود را سوار کامیون اسباب‌بازی کرده و آن‌ها را به دنبال خود بکشند یا اینکه آن را پر از بارهای مختلف کرده تا در جای دیگر آن‌ها را خالی کنند.

بنابراین کامیون اسباب‌بازی باید جنس بدنه محکم و با کیفیتی داشته باشد تا به راحتی شکسته نشود و به کودک آسیب نرساند. در ادامه دو نمونه ماشین اسباب‌بازی نیکو تویز مدل کامیون، را به شما معرفی خواهیم کرد.

۴-۱- ماشین اسباب‌بازی نیکو تویز مدل کامیون

ماشین بازی نیکو تویز مدل کامیون، از نوع ساده بوده و دارای ابعاد ۱۸۰×۱۹۰×۲۶۰ میلی‌متر و وزن ۵۰۰ گرم می‌باشد. کامیون نیکو تویز، در چهار رنگ مختلف و جذاب در سایت دیجی کالا به فروش می‌رسد.

ماشین اسباب‌بازی نیکو تویز مدل کامیون

ماشین اسباب‌بازی نیکو تویز مدل کامیون بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۴-۲- ماشین اسباب‌بازی نیکو تویز مدل کامیون مجموعه ۲ عددی

شما با خرید این مجموعه اسباب‌بازی نیکو تویز، یک کامیون و ماشین مسابقه خواهید داشت. کامیون نیکو تویز، دارای ابعاد ۱۶۰×۱۷۰×۲۴۰ میلی‌متر و ۶۰۰ گرم وزن می‌باشد. کامیون از نوع ساده بوده و همراه با ماشین مسابقه نیکو تویز، در دو رنگ متفاوت به فروش می‌رسد.

ماشین اسباب‌بازی نیکو تویز مدل کامیون مجموعه 2 عددی

برای تهیه ماشین اسباب‌بازی نیکو تویز مدل کامیون مجموعه ۲ عددی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۵- ماشین اسباب‌بازی نیکو تویز طرح بتن‌ریز

کودکان از طریق ماشین‌های مختلف طرح مشاغل، می‌توانند با انواع ماشین‌هایی که در شغل‌های مختلف کاربرد دارند، آشنا شوند. یکی از این‌گونه ماشین‌ها، ماشین اسباب‌بازی نیکو تویز طرح بتن ریز می‌باشد.
ماشین اسباب‌بازی نیکو تویز طرح بتن ریز، از مواد پلاستیکی نشکن و با کیفیت ساخته شده و یک کالای بی‌خطر برای کودکان می‌باشد. این ماشین اسباب‌بازی، دارای ابعاد ۱۳۰×۱۴۰×۱۸۰ میلی‌متر با ۲۵۰ گرم وزن می‌باشد. همچنین یک عدد آدمک راننده، همراه با این ماشین اسباب‌بازی نیکو تویز قرار داده شده است.

ماشین اسباب‌بازی نیکو تویز طرح بتن ریز

برای تهیه ماشین اسباب‌بازی نیکو تویز طرح بتن ریز بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۶- ماشین اسباب‌بازی نیکو تویز طرح آتش‌نشانی

ماشین اسباب‌بازی نیکو تویز طرح آتش‌نشانی، از نوع ساده بوده و دارای ابعاد آن ۲۵۰×۱۵۰×۲۵۰ میلی‌متر با۳۵۰ گرم وزن است. ماشین آتش‌نشانی نیکو تویز، در دو مدل بزرگ و کوچک ساخته شده است که در مدل بزرگ دو نردبان جدا شونده وجود دارد که نردبان اصلی آن می‌تواند به طور کامل بچرخد.

ماشین اسباب‌بازی نیکو تویز طرح آتش‌نشانی

برای تهیه ماشین اسباب‌بازی نیکو تویز طرح آتش‌نشانی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۷- ماشین اسباب‌بازی نیکو تویز طرح بازیافت

یکی دیگر از انواع ماشین‌های اسباب‌بازی طرح مشاغل، ماشین اسباب‌بازی نیکو تویز طرح بازیافت می‌باشد. این نوع اسباب‌بازی نیکوتویز، از نوع ساده بوده در نتیجه فاقد ریموت و باتری است. جنس ماشین نیکو تویز طرح بازیافت از پلاستیک با کیفیت و نشکن است. ماشین بازیافت نیکو تویز دارای ۱۴۰ گرم وزن با ابعاد ۳۰۰×۱۷۰×۱۲۰ میلی‌متر می‌باشد، همچنین هر چرخ این ماشین اسباب‌بازی، دارای قطر ۸ سانت با ضخامت ۸ سانت است.

ماشین اسباب‌بازی نیکو تویز طرح بازیافت

برای تهیه ماشین اسباب‌بازی نیکو تویز طرح بازیافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۸- قایق اسباب‌بازی نیکو تویز

قایق موتوری نیکو تویز، یکی از انواع اسباب‌بازی‌های بسیار باکیفیت است که به دلیل داشتن ابعاد کوچک متناسب با دستان کودک، گزینه مناسبی برای بازی کودکان به شمار می‌رود.
جنس این اسباب‌بازی نیکو تویز، از پلیمر بسیار با کیفیت و بهداشتی است که مقاومت بسیار بالایی دارد، در نتیجه به راحتی نخواهد شکست.
علاوه‌بر این، طراحان در طراحی قایق موتوری نیکو تویز، توجه ویژه‌ای به زوایای محصول داشته و لبه‌ها به صورت گرد ساخته شده‌اند تا آسییی به کودک وارد نشود. همچنین همراه این محصول، یک آدمک قرار دارد که می‌تواند در صندلی راننده بنشیند و در تخیلات کودکانه، کودک را همراهی کند.

ماشین اسباب‌بازی نیکو تویز طرح قایق

برای تهیه ماشین اسباب‌بازی طرح قایق بازی نیکو تویز بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۹- کامیون اسباب‌بازی زرین تویز

۹-۱- کامیون اسباب‌بازی زرین تویز مدل سوپر معدن F2

کامیون اسباب‌بازی زرین تویز مدل سوپر معدن F2، با هفت رنگ جذاب می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید اسباب‌بازی باشد.
کامیون اسباب‌بازی زرین تویز، ابعاد بزرگی داشته و طبق گفته شرکت سازنده، می‌تواند تا وزن ۱۳۰ کیلوگرم را تحمل کند. این ماشین اسباب‌بازی، مناسب کودکان بالای ۳ سال است. علاوه بر این، درون بسته‌بندی کامیون اسباب‌بازی زرین تویز، دو وسیله کاربردی مخصوص شن‌بازی قرار گرفته است، که آن را به گزینه مناسبی برای بازی کنار ساحل تبدیل کرده است.

کامیون اسباب‌بازی زرین تویز

برای تهیه کامیون اسباب‌بازی زرین تویز مدل سوپر معدن F2 بر روی لینک زیر کلیک کنید.

۹-۲- کامیون اسباب‌بازی زرین تویز مدل سوپر معدن F5

کامیون اسباب‌بازی زرین تویز

برای تهیه کامیون اسباب‌بازی زرین تویز مدل سوپر معدن F5 بر روی لینک زیر کلیک کنید.


نکات پایانی در خصوص بهترین ماشین اسباب‌بازی نیکو تویز

بسیاری از والدین برای خرید اسباب‌بازی مناسب برای کودک دلبندشان، با گزینه‌های زیادی روبرو می‌شوند که انتخاب گزینه مناسب برای خرید، در بین انواع و اقسام اسباب‌بازی های متنوع و رنگارنگ، کار را برایشان سخت می‌کند. در نتیجه بهتر است قبل از انتخاب و اقدام به خرید، گزینه‌های متنوعی را برای خرید در نظر بگیرید و سپس بر اساس معیارهای مناسب اقدام به خرید کنید.

علاوه بر سن کودک، معیارهایی چون کیفیت مواد به کار رفته در اسباب‌بازی، زیبایی، نوع طراحی بدنه متناسب با سن کودک و کاربردی بودن اسباب‌بازی برای رشد و پرورش استعدادهای کودک، بسیار مهم می‌باشد. همچنین با خرید اسباب‌بازی‌های تولید داخل، این امکان را خواهید داشت تا بتوانید از تولید ملی و ایرانی حمایت کنید.

ماشین اسباب‌بازی نیکو تویز، علاوه بر این‌که توسط طراحان و مهندسین مجرب ایرانی طراحی و ساخته شده است، دارای کیفیت بسیار مناسب و بدنه محکم و بادوامی است. علاوه بر این نوع طراحی گرد بدنه آن، به گونه‌ای است تا پوست نازک و حساس کودک آسیبی نبیند.

با تمام این تفاسیر، ماشین اسباب‌بازی نیکو تویز، جز بهترین گزینه‌ها برای خرید اسباب‌بازی مناسب کودک دلبند شما می‌باشد.


مطالب مرتبط:

بهترین اسباب‌بازی برای کودک ۵ ساله

بهترین اسباب‌‌بازی برای پسر دو ساله

بهترین اسباب‌بازی برای کودک ۷ ساله

اسباببازی مناسب دختر ۱۰ ساله

بهترین اسباب‌باز‌ی ماشین دیوانهنگارنده: هانیه بردبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.